O společnosti

Firma CHOPA spol.s.r.o. se sídle ve Starém Vestci patří svými výrobky v oblasti drogerie a kosmetiky k předním výrobcům tohoto sortimentu v České republice.

V roce 1992 založil tuto společnost Jan Jaroslav Panec.

Po náročné výstavbě objektu zahájil výrobu glycerinového a 100% rostlinného mýdla, což byly první vlastní produkty, které CHOPA dodávala na trh. Od počátku byla CHOPA koncipována jako výrobní a zároveň velkoobchodní a maloobchodní společnost, kdy potřebnou šíři sortimentu doplňovala nákupem ze zahraničí i z domácí produkce.

Firemní prostory se postupně rozšiřovaly. Vznikla chemická laboratoř , kde se vyvíjí nové vzorky, které se v krátkém čase uvádějí do výroby a prodeje .V roce 2000 došlo k vybudování dalšího objektu, ve kterém se nachází obchodní zázemí firmy, velkoobchodní a maloobchodní prodejna a sklad.

Nákup nových výrobních technologií, instalace výkonných zařízení, úspěšná spolupráce s dodavateli surovin a obalů a soustavná vývojová činnost, to vše vede k tomu, že se sortiment firmy neustále zdokonaluje a v současné době dosahuje úctyhodné šíře.

V nabídce výrobků jsou šampony, balzámy , gely na vlasy, koupelové lázně, sprchové gely, sole do koupele, čistící a desinfekční prostředky, prací prášky aj.

Výhody značky

  • Nízká cena
  • Vysoká kvalita
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • Netestováno na zvířatech